• ۰۲۱-۲۲۵۵۴۴۲۱
  • ساعت کاری شرکت از 8:30 الی 16:30 میباشد

گروه توسعه و بازرگانی رویین پل

گروه توسعه و بازرگانی روئین پل با سابقه ای نزدیک به سی سال در زمینه تهیه ، توزیع انواع افزودنی های مورد نیاز صنایع ریخته گری در کشور خصوصا در استان های اصفهان ، تهران ، یزد ، مرکزی ، مازندران ، گیلان و ... فعالیت دارد. در این مدت همواره با تکیه بر اصل بهبود مستمر سعی نموده ایم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه نمائیم ، خدماتی همچون مشاوره مهندسی قبل از خرید ، ارسال نمونه ، تامین به موقع کالا خصوصا در زمانهای کمبود کالا و تحریم ها ، مساعدت در پرداخت ها ، تمرکز بر روی کیفیت کالا و خرید کالای مورد نیاز مشتریان از صنایع معتبر و دست اول در داخل و خارج از کشوربا شرایط مطلوب و استاندارد ، نگهداری کالا در انبارهای مجهز، همواره به مشتریان ارائه گردیده است.

منابع انسانی

در مجموعه رویین پل بکارگیری نیروی انسانی شامل استخدام،آموزش و تولید منابع انسانی همواره مدنظر مدیریت شرکت قرار داشته و در حال حاضر 22 نفر نیروی انسانی در واحدهای مختلف این شرکت شامل بخش خرید داخلی،خرید خارجی،دفاتر سه گانه فروش،انبارها،حسابداری و خدمات مشغول به کار می باشند.
مدیران اجرایی این شرکت در حال حاضر به شرح زیر می باشند:

گروه توسعه و بازرگانی رویین پل افتخار همکاری با تولیدکنندگان برتر ایرانی به عنوان نماینده رسمی توزیع و فروش محصولاتشان را دارد

"همین الان با ما تماس بگیرید"